#1 2010-04-24 11:22:11

OkopitxD

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 10030
Punktów :   

Co i jak rybołóstwo

Rybołówstwo - Idealny sposób na szybkie pieniędze. Co i jak?


Na początek musisz posiadać 30 lvl. Idź do któregoś z rybaków i kup zestaw wędkarski i trochę przynęty (najlepiej robali). W pakiecie dostaniemy 1 wędkę, 20 robaków, 50 papki za 3890 Yang. Na przynętę radzę wybierać tylko i wyłącznie robale. Idziemy na most, lub brzeg rzeczki (najlepiej do drugiego miasta, tam są większe, lepsze ryby). Gdy jesteśmy już nad wodą ubieramy wędkę jak broń klikamy na przynętę i dajemy spacje. Czekamy aż wyskoczy nad naszą postacią chmurka, wtedy ponownie dajemy spacje, najszybciej jak potrafimy (kwestia zręczności ). Ponawiamy próbę ciągle aż do złowienia ryby. Jeśli ją złowimy należy ją zabić kliknięciem na nią. Może się pojawić nam ta ryba, ale martwa, rybie ości lub może także zniknąć w głębinach wody. Oczywiście zdarza się gubić przynętę.

Niektóre osoby używają specjalnych "taktyk wędkarskich". Po zniknięciu chmurki czekają 1-2sekundy i wtedy wyławiają rybę (klikają spacje). Zwiększa to wielokrotnie szansę na zdobycie ryby (potwierdzam tricka)

Można też użyć marmuru rybackiego do kupienia u Rybaka za 2k. Zwiększa szansę złowienia ryby o 2% i pokazuje co kręci się wokół haczyka. Działa 10 minut.

Ryby można także upiec na ognisku od Rybaka (za 20k) dają one różne atrybuty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
bokserki z zwodem erotyczne historie o zwierzętach www.hordon.pun.pl www.low.pun.pl moja hot jpg