#1 2010-04-24 11:31:34

OkopitxD

Administrator

Zarejestrowany: 2010-04-21
Posty: 10030
Punktów :   

Sklep o czym pamiętać

Na wstępie: Sklep może otworzyć każdy niezależnie od lvl.Jak Otworzyć ?
Jeśli mamy coś konkretnego do sprzedania, idziemy do HANDLARZA RÓŻNOŚCI i kupujemy TOBÓŁ za 500 yang. Następnie idziemy w miejsce gdzie chcemy otworzyć sklep, zdejmujemy zbroję i klikamy prawym guzikiem myszki na nasz Tobół. Wpisujemy nazwę naszego sklepu i klikamy OK. Następnie przeciągamy towary w okno sklepu i ustawiamy cenę.

Jak zamknąć
Po prostu klikamy prawym guzikiem myszki na okno z nazwą naszego sklepu i klikamy Zamknij Magazyn.

O czym pamiętać?
Nie warto wrzucać do sklepu itemków z małym plusem. Nikt ich nie kupi i po co marnować sobie czas na słabe przedmioty typu +0+1+2 lepiej sprzedawać u handlarzy. Wyjątkiem są rzadkie przedmioty które nawet na +0 maja wysoką wartość. Np. FMS czy RIB.

Jeśli mamy jakiś przedmiot, który wygląda na wartościowy warto zapytać kogoś w mieście lub sprawdzić na naszej stronie, ile może być warty ,aby nie wystawiać jakiś śmieci za nie wiadomo ile i odwrotnie.

Gdzie najlepiej Otwierac?
Najlepiej w miejscach gdzie dużo ludzi przechodzi, ale równie gdzie będziemy widoczni ,nie radzę wpychać się w ogromne grupki ludzi ponieważ szansa na sprzedanie czego kol wiek spada.

Jak nazwac ?
Nie warto nazywać sklepu typu TANIO ,NAJTANIEJ itp. Jeśli mamy coś rzeczywiście wartościowego należy podać nazwe itemu w tytule sklepu. Lub po prostu opisać w skrócie co znajdziemy np. Kamienie, Zbroje ,Bronie itp. Wiadomo jeśli szukamy czegoś konkretnego łatwiej przeczytać w opisie np. FMS+5 nie szukać w sklepach o nazwie Zobacz tu itp. tym bardziej jeśli jest sklepów kilkanaście.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Czary zaklecia uroki www.low.pun.pl www.bg.pun.pl dziewczyny w wieku 17 lat zdjęcia producenci handlujący na tuszynie odzieza